DENSA TURİZM, Belge No: 9610

...
...
...

Kurumsal

Gizlilik Politikası

lixustravel.com web adresimizi ziyaret etmeniz ve bu web hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin kullanılması ve korunması "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. lixustravel.com adresimizi ziyaret ederek bu ‘Gizlilik Politikası’nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

KİŞİSEL BİLGİLERİN KULLANILMASI ve AÇIKLANMASI

lixustravel.com daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyisim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Elde edilen bu kişisel bilgiler (kullanılan tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), kampanya çalışmaları, e-bülten, web sitemizi ziyaret eden müşterilerimize özel promosyon faaliyetlerinin oluşturulması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında kullanılmaktadır.

Web sitemize girerek oluşturulan üyelik formlarından toplanan bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.

lixustravel.com misafirlerden istemiş olduğu üyelik formlarında yer alan kişisel bilgilerin dışında web sitesini ziyaret anında hareket ve tercihlerini analiz etmektedir. Bu analizler müşterilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kullanılmaktadır.

 Tarafınıza iletilen faaliyet, kampanya, promosyon çalışmaları ile ilgili e- bülten almak istemiyorsanız, web sitemizin en altında yer alan e- bülten almak istemiyorum linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

 Bilgileriniz ancak, kolluk kuvvetlerinin zorunlu bir istek ile geçerli bir mahkeme çağrısı ve bu konudaki mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlar ile paylaşılabilir

 İnternet ortamında tüm güvenlik önlemlerini almasına rağmen web sitemize ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda,  lixustravel.com ‘ un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kredi kartınızla yapacağınız tüm işlemleriniz güveliği en üst düzeyde tutmak adına ödeme 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır aynı zaman kredi kartı bilgileriniz Symantec SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. SSL yazılımları, müşteri-işletme-banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan zor olan 2048 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Web sitemize kayıt olurken kullandığınız üyelik ve kişisel bilgileriniz gizli tutulmakta olup sizin onayınız dışında hiç kimseyle paylaşılamaz. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

 

LIXUS TRAVEL

 

DENSA TURİSTİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

Tel    : +90 850 707 0 255

İletişim Linkiinfo@lixustravel.com

Adres: Akdeniz Mah. Akdeniz Cad. No:5/711 Konak / İZMİR

www.lixustravel.com kolay kullanılan bir platform olarak, zengin içeriği, sorun çözme becerisi ve hızı, 7/24 destek verme kabiliyeti ile nihai tüketicilerin ve turizm profesyonellerinin ilk tercihi olmayı hedeflemektedir. Otelden, araç kiralamaya paket turlardan uçak bileti rezervasyonlarına, organizasyondan sigortaya kadar nihai tüketicilerin ve turizm profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu tüm ürünler ve hizmetleri 2024 yılında tek platformda toplayacaktır.
Bağlantılar
Tıklayın, Sizi Arayalım! 0850 707 0 255